Інсталяційний центр

Вдосконалюй своє авто якісно!

Наші останні роботи

Сигналізація

 

Щодня відбувається безліч автомобільних угонів, і лише невелика кількість машин повертається своїм владельцам.Первим справою, купивши машину і оформивши обов'язкове страхування, слід подбати й про її безпеки. Безпека машини забезпечить охоронний пристрій: блокіратор, супутникове стеження або сигналізація. Сигналізація, як спосіб захисту машини від несанкціонованого проникнення і викрадення є найпоширенішим охоронним засобом, що встановлюються власниками. Сигналізація здатна збільшити час, потрібний для проникнення зловмисника всередину салону. Адже за наявності сигналізації на автомашині потрібен час для її відключення. Цей час і може виявитися рятівним для господаря машіни.Сігналізація не тільки доступна за ціновими характеристиками, але й досить-таки ефективно виконує своє завдання із захисту машини.В даний час зросла кількість автомобільних крадіжок. Багато власників халатно відносяться до безпеки свого автомобіля, сподіваючись на те, що історія викрадення автомашини або злому обійде їх стороною. У підсумку, залишивши машину без охоронних засобів не знаходять її на колишньому місці. Між тим сигналізація могла б запобігти викраденню.

На сьогоднішній день існує велика кількість видів сигналізацій. Вибір того чи іншого виду залежить як від марки автомобіля, так і від того, де власник його зберігає. Одна і та ж сигналізація по марці може діяти ефективно для одного автомобіля і зовсім бути марною в плані охорони для другого.Для правильного вибору сигналізації слід звернутися до фахівців. Вони допоможуть не тільки у виборі, але і в установці. Встановлення сигналізації дуже важлива, тому що від її правильності залежить безпека вашого автомобіля.

Сигналізація встановлюється в спеціальному місці, найбільш підданому впливу зловмисників. При виникненні небезпеки, власник машини негайно отримує сигнал: звуковий або світловий. Розвиток техніки дало поштовх для появи нових за рівнем розвитку сигналізацій: сигналізації з супутниковим управлінням. Вони більш дорогі, але найбільш ефективні. При викраденні автомобіля надія його повернення власникові зростає, так як рух автомобіля в цьому випадку відстежується за допомогою датчика через спутнік.Помніте, що сигналізація є важливим елементом автомобіля в даний час і для збільшення надійності вашої машини слід звертатися до спеціалістів при її встановлення.

 

 

Запис та консультації за телефоном 050 373-22-76