Інсталяційний центр

Вдосконалюй своє авто якісно!

Наші останні роботи

Шумоізоляція

 

 

Часто виробники, намагаючись заощадити, ізоляцію автомобіля виконують досить посередньо, і шум у салоні починає перевищувати комфортний рівень. Недостатня шумоізоляція призводить до підвищеної стомлюваності людини, що сидить за кермом, відволікає увагу, погіршується самопочуття. Часом водій навіть погано чує поруч сидячої людини або сигнали проїжджаючих повз машин, а іноді неможливо слухати радіо або музику. Особливо це відчувається в автомобілях вітчизняного виробництва. Іноземні виробники дещо краще дбають про шумоізоляції, але і її буває недостатньо для якісного автозвуку і комфортного водіння.

Шуми, з якими допомагає справитися шумоізоляція авто, ділять на внутрішні і зовнішні. Коли автомобіль знаходиться у русі, у нього шумить двигун, пластик салону, деталі підвіски, гуде трансмісія й для багатьох ці звуки стають вже звичними. Найпростішим рішенням, здавалося б, має стати повна ізоляція, але справа в тому, що так заізолювати автомобіль практично неможливо, та й водієві буде погано чути сигнали обганяють машин та інші зовнішні звуки, необхідні для того, щоб вільно орієнтуватися і контролювати обстановку на дорозі. Тому, найрозумнішою буде така ізоляція, яка просто знизить шуми рази в два. Цього буде цілком достатньо для відчуття комфорту і в той же час не ускладнить процес управління автомобілем. Також установка шумоізоляції допоможе позбутися від звуку деренчливих пластикових деталей та дратівної скрипу тертьової про деталі салону оббивки.

Від того, які шумові проблеми ви хочете усунути, залежить вибір матеріалу, який буває шумоізоліруюшій, вібродемпфірующім і шумопоглинаючий. Процес шумоізоляції досить складний і складається з чотирьох етапів: повного розбирання салону, укладання матеріалів вібро-шумоізоляції, далі за допомогою спеціального матеріалу «антіскріп» зміцнюються деталі усередині салону, і потім слід складання з перевіркою якості установки.

Повна звукоізоляція передбачає розбирання салону аж до самого металу. Знімається з порогів пластик, полиці та стійки, пластик багажника, прибирається оббивка, килим, іноді доводиться знімати і торпеду. Після знежирення поверхонь можна приступати до укладання матеріалу. Металева поверхня покривається матеріалом практично повністю.

Установка шумоізоляції

Така послуга як шумоізоляція у великих містах дуже затребувана, тому що таку роботу виконати самостійно не кожному під силу, та й, не маючи досвіду, своїй машині можна тільки нашкодити. Фахівці нашої майстерні впораються з найскладнішим завданням або допоможуть правильно підібрати матеріали, якщо якісь дрібні роботи ви побажаєте зробити самі. Після проведених нами робіт навіть ваша старенька магнітола зазвучить по-новому, що стане для вас приємною несподіванкою.

Якщо автомобілю не потрібна повна ізоляція (припустимо, автомобіль новий, але ви встановили аудіосистему і хочете домогтися найкращого її звучання), вам підійде часткова шумоізоляція автомобіля. Оброблятися будуть тільки ті місця, де безпосередньо стоять елементи акустичного обладнання, тобто двері, задня панель і т.д. Професіонали називають це «акустичним оформленням». Часткової ізоляцією також можна назвати ізоляцію даху від шуму дощу і вітру; статі - від гулу трансмісії і дорожніх шумів; переднього щитка і колісних арок.

Шумоізоляцією багажника багато зовсім даремно нехтують і не відносять до обов'язкового заходу. Але багажний підлогу і задні крила створюють відчутний шум для сидять на задньому сидінні пасажирів, тому піклуйтеся не тільки про себе, а й виявите турботу про тих, хто знаходиться поруч з вами.

 

 

Запис та консультації за телефоном 050 373-22-76