Інсталяційний центр

Вдосконалюй своє авто якісно!

Наші останні роботи

Ксенон

Лінзи на авто дуже актуальні в наш час. Така модифікація стала широко розповсюджуватися відносно недавно, в основному на автомобілях високого класу. Що стосується бюджетних автомашин, тут справа йде значно гіршими — світло на таких машинах, часто залишає бажати кращого. Звичайні або галогенні лампи, дають невеликий світловий потік, витрачаючи значну частину енергії на нагрів вольфрамових ниток, при цьому чимало «їдять» Акумулятор. А рефлекторна оптика розсіює світло у всі сторони. Бюджетні авто і з конвеєра сходять з неякісним світлом, а з роками нагріта лампа «з’їдає» відображає шар рефлектора. У таких випадках автовласникам доводиться замінювати фари на нові. 

Але тепер, в наш час, з’явилося рішення даної проблеми — Ксенонові лінзи з установкою! 

З встановленими автомобільними биланзами, Ви назавжди забудете про ці проблеми, і будете їздити в своє задоволення. Більш яскравий, щільний, і добре сфокусований світло зробить Ваші поїздки комфортніше, приємніше, і, що важливо, безпечніше не тільки для Вас, але і для зустрічних водіїв. На сьогоднішній день, Бі лінзи це найсучасніше, актуально і якісне рішення поганого світла на авто. 

Переваги лінз Ж5: 

Якісний, яскравий, щільний світло; 
Довга працездатність; 
Не засвечиваете зустрічних водіїв; 
Немає недоліків :). 
Що таке Біксенонові лінзи. 

Модуль автомобільної лінзи являють собою невеликий металевий відбивач, з установкою для розташування і кріплення ксенонової лампи, статичну шторку, електромагнітну шторку, і саму лінзу. Металевий відбивач фіксує в собі ксенон, і відбиває світло від ксенонової лампи. Якщо встановлені біксенонові лінзи на авто, то рідний відбивач вже не потрібен, і його можна пофарбувати в будь-який колір, що додасть Вашому автомобілю неповторну унікальність. Статична шторка обмежує світловий потік лампи по горизонталі, саме за рахунок цього Ваше світло не буде засліплювати водіїв, які їдуть за кермом зустрічних. Для перемикання режимів ближній/дальній, в модулі встановлена електромагнітна шторка, яка під впливом певного сигналу перемикається в різні положення. Ну і сама автолинза, яка розподіляє весь світ по ГОСТу. Відмінною рисою билинз від біксенону є сам процес перемикання ближнього/далекого. У бі-ксенонових ламп він здійснюється за рахунок переміщення колби лампи, що робить лампу більш схильною до виходу з ладу при сильних вібрація і потрясіння. У билинз такої схильності не спостерігається.

 

 

Запис та консультації за телефоном 050 373-22-76