Інсталяційний центр

Вдосконалюй своє авто якісно!

Наші останні роботи

Аквапринт

 

Декорувати салон стало простіше з можливістю використовувати технологію, раніше доступну лише крупним авто виробникам. Це технологія Aqua Print (аквапринт або аквадрук), за допомогою якої можна обробити декоративні панелі салону відповідно до смаків власника і стилю автомобіля: - карбон (прозорий, білий, чорний) - дерево (практично будь-якої текстури) - алюміній (різної текстури) - камуфляж.

Крім того, за цією ж технологією можна обробити деталі екстер'єру авто, мотоциклів, яхт, зброї, побутової техніки. Технологія Aqua Print дозволяє наносити різні види декоративно-захисних покриттів на вироби складної форми виготовлені з широкого спектру матеріалів: пластмаси, металів і сплавів, дерева, скла і кераміки. Якість покриття відповідає або перевершує всі норми і вимоги, що існують в авто, авіа, суднобудівельній і військовій промисловості.

Технології 3d декорування дозволяють виробникам надати якісно новому вигляду продукції, що випускається, всілякішому і привабливішому для покупця.

У нашому розпорядженні є великий вибір різних декоративних малюнків, що прекрасно імітують метал, дерево, мармур, гранує, шкіру, тканини, мережива, карбон, а також що представляють багато інших сучасних модних тенденцій в дизайні.

 

Техногологія Імеріс

 

Запис та консультації за телефоном 050 373-22-76